Regulamin

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SAMOOBSŁUGOWEJ MYJNI BEZDOTYKOWEJ W JAWORZNIE PRZY ULICY MOSTOWEJ 6

 1. Myjnia otwarta jest dla klientów 24 godziny na dobę codziennie.

2. Dopuszczalny jest przestój myjni w celach serwisowych lub awarii bez wcześniejszej informacji.

3. W trosce o bezpieczeństwo klientów myjnia jest pod stałym dozorem kamer agencji ochroniarskiej.

4. Myjnia świadczy usługi dla wszystkich typów samochodów, motocykli oraz quadów o masie całkowitej do 3,5 tony i nie przekraczającej wysokości 3,20 m (samochody osobowe, samochody terenowe, vany, busy osobowe i busy ciężarowe).

5. Na myjni obowiązują zasady ruchu drogowego.

6. Płatności za usługi myjni samoobsługowej dokonuje się poprzez wrzucenie odpowiedniej do potrzeb ilości monet do paneli wrzutowych na stanowisku. Rodzaj przyjmowanych monet jest wyszczególniony przy każdym z urządzeń.

7. Klient płaci złotówkę za jednostkę czasu pracy myjni wynoszącą 50 sekund.

8. Klient płaci dwa złote za jednostkę czasu pracy odkurzacza wynoszącą pięć minut.

9. Istnieje techniczna możliwość wymiany banknotów na bilon w rozmieniarce umieszczonej na przedniej ścianie kontenera technicznego myjni znajdującego się między 2, a 3 stanowiskiem mycia. Rozmieniarka przyjmuje nominały od 10 zł i wydaje bilon w nominałach 5zł.

10. Klienci zobowiązani są do przestrzegania szczegółowych instrukcji obsługi myjni, które znajdują się na ścianie każdego stanowiska mycia.

11. Przed rozpoczęciem świadczenia usługi mycia Klient zobowiązany jest wyłączyć silnik, włączyć bieg lub zaciągnąć hamulec ręczny oraz zamknąć okna. W przypadku niezastosowania się do regulacji zawartej w pkt. 10 i 11, myjnia nie odpowiada za powstałe szkody.

12. W szczególności zabronione jest:

a) mycie ręczne pojazdów, a także ich silników

b) stosowanie własnych środków myjących

c) kierowanie strumienia wody na ludzi i zwierzęta

13. Jakość urządzeń firmy AQURAMA oraz przestrzeganie instrukcji zawartej na stanowiskach zapewnia bezpieczne i efektywne mycie pojazdów. Najlepszy efekt mycia uzyskuje się przy skorzystaniu ze wszystkich programów w zaprogramowanej kolejności.

14. Myjnia nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w wyniku mycia wysokim ciśnieniem wody pojazdu z ukrytymi wadami karoserii czy lakieru lub niezachowania bezpiecznej odległości lancy od mytej powierzchni, zawartej w instrukcji stanowiskowej.

15.Myjnia nie odpowiada za szkodę powstałą na terenie myjni, przed i po wykonaniu usługi mycia, o ile szkoda nie jest następstwem nienależytego wykonania usługi mycia.

16. Wjazd na myjnię i korzystanie z myjni jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

17.Wszelkie informacje na temat oferty myjni i aktualnych promocji zawarte są na stronie internetowej www.turbomyjnia.pl.

18. Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować do obsługi myjni lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

19. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 01.03.2012 roku.

Film Instruktożowy

By Plimun Web Design